Elementy nietypowe

Firma LEMA-WENT specjalizuje się w produkcji niestandardowych elementów z blach stalowych znajdujących zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, grzewczych oraz wielu innych instalacjach z różnych gałęzi przemysłu.

 

Poza produkcją komponentów przeznaczonych bezpośrednio do wentylacji zajmujemy się wykonywaniem elementów systemu rur i kształtek stosowanych w instalacjach odpylających, odciągowych i transportu pneumatycznego materiałów sypkich.

 

System składa się przede wszystkim z rur prostych oraz łączonych teleskopowo, a także z kształtek takich jak kolana, trójniki, redukcje, dyfuzory, króćce, itp. wytwarzanych głównie z blachy ocynkowanej. Oprócz zasadniczych komponentów wykonujemy również przepustnice regulacyjne, zasuwy odcinające, kolektory zbiorcze, ssawy, itp.

W swojej ofercie posiadamy dedykowany system elementów łączących dla ww. produktów w postaci różnego typu opasek i pierścieni zaciskowych oraz kołnierzy stalowych.

 

LEMA-WENT wykonuje też akcesoria oraz elementy składowe instalacji odciągowych pyłów spawalniczych, szlifierskich i polerskich powstających w różnych procesach produkcji. Należą do nich głównie systemy rurowe, okapy i odciągi do stołów spawalniczych i szlifierskich, systemy nawiewne i wyciągowe.

 

Oprócz powyższych nasza firma realizuje dowolne elementy z blach stalowych w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego nietypowego zamówienia, poprzedzając je szczegółowymi ustaleniami z klientem i realizując zgodnie z wytycznymi zawartymi w dostarczonej dokumentacji technicznej.

 

Istnieje możliwość uzgodnienia niestandardowych wymiarów lub materiału wykonania zamawianych elementów. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać szereg różnego typu obróbek i domiarów, w zależności od istniejącego zapotrzebowania.

 

 

Przykładowe realizacje:

 

 1-1- DSC0133      1-1-P1160247       1- DSC0132       1-kolektor nawiewny P1160234

 

1-1- DSC0152        1-P1000100       1-P1000773

 

 

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana
Wyślij

lub zadzwoń

Tel./fax (32) 241 00 83