O firmie

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na różnego typu elementy wentylacyjne i klimatyzacyjne w lipcu 1999 r. powołaliśmy do życia firmę LEMA-WENT Profesjonalne Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne. W roku 2009 zmieniliśmy główną siedzibę biura wraz z zapleczem produkcyjno-magazynowym i kontynuujemy działalność gotowi na przyszłe wyzwania stawiane przez rynek.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw projektowych i wykonawczych, jak i prywatnych inwestorów oraz szeroko rozmumianych klientów indywidualnych, obejmując asortyment niezbędny w procesie projektowania i realizacji instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, odpylania i nie tylko.

Program produkcyjny firmy uwzględnia pełny zakres elementów wentylacyjnych o przekroju okrągłym i prostokątnym, takich jak przewody i kształtki wentylacyjne prostokątne i okrągłe, przewody elastyczne, czerpnie, wyrzutnie, przepustnice powietrza, podstawy dachowe, elementy nawiewu i wywiewu, skrzynki rozprężne, tłumiki akustyczne, okapy wentylacyjne i wiele innych.

Oprócz tego LEMA-WENT specjalizuje się w wykonywaniu nietypowych elementów według indywidualnych zamówień, a w szczególności ścian i obudów dźwiękochłonnych, przegród i cokołów tłumiących oraz innych komponentów układów tłumiących hałas.

Naszym dodatkowym atutem jest realizacja zleceń związanych z domiarami oraz różnego rodzaju obróbkami blacharskimi, a także świadczenie usług cięcia, zaginania i wypalania różnorodnych elementów z blach stalowych, nierdzewnych i aluminiowych.

Każde zamówienie realizowane jest w możliwie najszybszym terminie, a w szczególnych przypadkach w trybie ekspresowym. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz nowy, wysokowydajny park masznowy gwarantują najwyższą jakość wykonania, szybki czas realizacji oraz najkorzystniejszą relację ceny do jakości w oferowanych produktach.

Biorąc pod uwagę aktualne zapotrzebowanie rynku staramy się być firmą elastyczną i ukierunkowaną na współpracę z naszymi odbiorcami. Stałym klientom oferujemy korzystne upusty cenowe oraz dogodne warunki płatności. Na każde zapytanie udzielamy wyczerpujących wyjaśnień oraz przesyłamy rzetelnie przygotowaną ofertę produktową. Służymy również fachową radą techniczną.

LEMA-WENT to szybka, rzetelna i kompleksowa obsługa nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

1- DSC0253 2 lema2

DSC 0398

DSC 0236