Oferta

Firma LEMA-WENT Profesjonalne Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne oferuje szeroką gamę standardowych i niestandardowych elementów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Obszerne zaplecze produkcyjno-magazynowe oraz nowoczesny park maszynowy, m.in. takich producentów jak: Lantek, Stigal, Sente Makina, Sahinler, SWAH, Tormec, RAS, Ermaksan, itp., umożliwiają zapewnienie kompleksowej oferty asortymentowej uwzględniającej następujące grupy produktów:

  • przewody i kształtki wentylacyjne o przekroju okrągłym;
  • przewody i kształtki wentylacyjne o przekroju prostokątnym;
  • przewody elastyczne izolowane i nieizolowane;
  • elementy osprzętu wentylacyjnego, tj. czerpnie, wyrzutnie, podstawy i cokoły dachowe, skrzynki rozprężne, elementy rewizyjne;
  • elementy dystrybucji powietrza, tj. nawiewniki sufitowe prostokątne i wirowe, nawiewniki szczelinowe i wyporowe, kratki wentylacyjne, zawory powietrzne, dysze dalekiego zasięgu, itp.;
  • przepustnice wentylacyjne zamykające, regulacyjne, szczelne, wielopłaszczyznowe;
  • tłumiki akustyczne rurowe i prostokątne;
  • materiały montażowe i eksploatacyjne;
  • systemy filtracyjne, tj. okapy, pochłaniacze, filtry patronowe, itp.

Kryteria wykonania wszystkich produkowanych elementów są zgodne z wymogami obowiązujących polskich i europejskich norm branżowych z zakresu wentylacji i klimatyzacji.

Obok standardowego asortymentu produktowego w swojej ofercie posiadamy również elementy nietypowe realizowane w oparciu o dostarczoną dokumentację projektową w ramach zamówień specjalnych.

Do wspomnianej grupy produktów zaliczają się przede wszystkim różnego rodzaju konstrukcje i rozwiązania techniczne zapewniające skuteczną ochronę akustyczną maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników przez wiele lat zdobywał niezbędne doświadczenie w tym zakresie i obecnie specjalizuje się w wykonawstwie różnego typu komponentów takich jak tłumiki hałasu, obudowy i ściany dźwiękochłonne oraz kraty, cokoły i przegrody tłumiące.

W naszej ofercie znajdują się także podstawowe materiały i urządzenia mające szerokie zastosowanie w realizacji systemów wentylacji i klimatyzacji.

 

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana
Wyślij

lub zadzwoń

Tel./fax (32) 241 00 83