Laserowe cięcie blach – szybkie i precyzyjne

Nasza firma oferuje usługi cięcia laserem na wycinarce laserowej JORDI LUX 401. Laserowe cięcie blach to nowoczesna metoda, która odznacza się niezwykłą precyzją obróbki metalu. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obróbce blach, co zapewnia sprawne i dokładne wykonanie zleconych usług, w tym również laserowego cięcia blach.

Stosowana przez nas wycinarka posiada pole robocze o wymiarach 1500×4000 mm. Laserowemu cięciu poddawane są różnego rodzaju blachy, między innymi stal czarna, nierdzewna, kwasoodporna, ocynkowana i inne.

Laserowe cięcie różnego rodzaju blach

Poniżej prezentujemy zakresy grubości materiału obrabianego przy użyciu wycinarki laserowej:

  • Stal czarna – do 12 mm
  • Stal nierdzewna i kwasoodporna – do 6 mm
  • Stal ocynkowana – do 3 mm
  • Inne materiały – na zapytanie

Zalety laserowego cięcia blach

Cięcie laserowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod obróbki, nie narusza powierzchni obrabianego materiału. Powierzchnie po laserowym cięciu blachy są gładkie, równe i czyste. Nie wymagają więc dodatkowej obróbki. Posiadana przez nas wycinarka zapewnia precyzyjne odtworzenie każdego elementu projektu, wytniemy laserowo dowolnie zaprojektowany kształt. Dzięki cyfrowemu sterowaniu możemy zapewnić wysoką powtarzalność elementów oraz ekonomiczne wykorzystanie materiału.

Wycena laserowego cięcia blach w Lema-Went

W ramach wolnych mocy produkcyjnych oraz czynności kooperacyjnych realizujemy zamówienia na podstawie przesłanych rysunków technicznych (pliki w formacie .dwg lub .dxf). Każda usługa realizowana jest w oparciu o akceptację wcześniejszych indywidualnych ustaleń dotyczących zakresu, parametrów i oczekiwań Klienta.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów nasz specjalista dokona wyceny usługi laserowego cięcia blach oraz określi termin jej wykonania.

Możliwość wykonania usługi uzależniona od rodzaju materiału, wymiarów oraz docelowej ilości detali.

Parametry:

Wymiar pola roboczego lasera: 1500×4000 mm
Zakres grubości materiału obrabianego:
  • Stal czarna – do 12 mm
  • Stal nierdzewna i kwasoodporna – do 6 mm
  • Stal ocynkowana – do 3 mm
  • Inne materiały – na zapytanie

Galeria:

Inne pozycje