Zwijanie i walcowanie blach

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na różnego typu detale metalowe oferujemy usługi zwijania i walcowania blach. Nasze produkty od wielu lat cieszą się uznaniem przedsiębiorstw reprezentujących wiele sektorów gospodarki. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, co przekłada się na wysoką precyzję oraz wydajność procesu obróbczego.

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie poddać obróbce blachy stalowe, ocynkowane i nierdzewne o różnej grubości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisem usługi.

Opis usługi:

Wykonujemy usługi zwijania i walcowania blach na zwijarkach hydraulicznych FALCON, MG-HEZINGER.

W ramach wolnych mocy produkcyjnych oraz czynności kooperacyjnych realizujemy zamówienia na podstawie przesłanych rysunków technicznych (pliki w formacie .dwg lub .dxf).

Każda usługa realizowana jest w oparciu o akceptację wcześniejszych indywidualnych ustaleń dotyczących zakresu, parametrów i oczekiwań Klienta.

Możliwość wykonania usługi uzależniona od rodzaju materiału, wymiarów oraz docelowej ilości detali.

Parametry:

Zakres grubości materiału obrabianego: W zależności od rodzaju materiału i danej średnicy – do 6 mm
Zakres długości elementu obrabianego: W zależności od rodzaju materiału i danej średnicy – do 2000 mm

Walcowanie i zwijanie blach – Śląsk

Usługi związane ze zwijaniem i walcowaniem blach realizujemy na naszej hali produkcyjnej mieszczącej się na terenie Chorzowa. Zasięgiem obsługi obejmujemy cały Śląsk i nie tylko. Do współpracy zapraszamy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych z całego kraju. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, rzetelną realizację oraz korzystne warunki współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami świadczonymi przez firmę LEMA-WENT.

Galeria:

Inne pozycje